ANASAYFA         HAKKIMIZDA         EĞİTİM         BAŞARILARIMIZ         HABERLER VE ETKİNLİKLER         KARİYER         BASIN         BİZE ULAŞIN
»   Hızlı Erişim
  » Anasayfa
  » Hakkımızda
    » Kurumsal
    » Yönetim Kadromuz
    » Veli Yorumları
    » Misyon ve Vizyonumuz
    » Prensiplerimiz
  » Eğitim
    » Üniversite Hazırlık Programı
    » Öğrenci Meclisi
    » Akademik
    » Sanat ve Spor
    » Eğitimde Farklılıklar
    » Eğitim Modelleri
  » Başarılarımız
  » Haberler ve Etkinlikler
  » Kariyer
    » Eğitim
    » Spor
    » Kurumsal
  » Basın
    » Tv
    » Gazete
    » İnternet
  » Bize Ulaşın
»    Kurumsal

Tercihleriniz hayatınızı değiştirir.

Dünyanın hızla değiştiği şu günlerde eğitim ve kalkınma hedeflerimizi çağın gereklerine göre güncelliyor, kararlarımızı katılım içinde ortak akılla oluşturuyor; alt yapısı rasyonel, fiziki yapısı teknolojik ve estetik olarak düzenlenmiş, güler yüzlü ve başarılı bir kurumsal kimlik için ülkemizin en seçkin eğitimci kadrolarıyla en iyi olmanın mücadelesini veriyoruz. "En iyisi olmak" için en kaliteli yayınlara, en profesyonel uzman kadroya, son teknolojiye sahip fiziki mekanlara ve denenmiş, kabul görmüş çağdaş eğitim sistemine sahip olduğumuzu biliyor ve bununla gurur duyuyoruz. Bu nedenle; etik değerler üzerine kurulu yenilikçi ve kaliteli bir eğitim-öğretim çizgisinde pekiştirdiğimiz demokratik ve şeffaf anlayışımız ve kazanımlarımızla olgunlaşıyor, büyüyor ve ülkenin her yanına sizlerden aldığı destekle yayılmaya devam ediyoruz.

21.yüzyılda, değişen koşullar içerisinde özellikle eğitim sektöründen yeni görevler istenmektedir. Küresel rekabet içerisinde, teknolojik değişim sağlanmalı, kaliteli yayın kaynakları kullanılmalı, müfredat ve sistem değişiklikleri ve teknolojik-dijital eğitim gibi konularda araştırmalar yapılmalıdır. Artık eğitim kurumları, bireylerin bireysel başarı ve mesleki yönlendirmelerinde önemli görevler üstlenmek zorundadır. Temel eğitim alanındaki araştırmalar yanında, "teknoloji ve eğitimde inovasyon ve eğitimde pazarlama" konularında araştırmalar yapmak, çözüm yolları üretmek, eğitim kurumlarının görevleri içerisinde yer almak zorundadır. Bilgi toplumuna ulaşılması için, her yıl daha fazla oranda bunları gerçekleştirmek durumundayız.

Özel Yeditepe Anadolu Lisesi bu gerçeği çok önceden görerek, "first-class" bir hizmet ve eğitim anlayışı ile hareket etmekte ve sistemsel kazanımların ağırlıkta olduğu, tüm birim ve araçlarıyla gerçek bir ulusal marka olmanın heyecanını yaşamaktadır. Özel Yeditepe Anadolu Lisesi, alanında uzmanlaşmış iletişim uzmanı, psikolog ve eğitim uzmanı gibi birçok akademisyenden danışmanlık hizmeti almakta ve alt yapısını sağlam zeminler üzerine oturtarak büyümeye devam emektedir.

 

Toplumumuzun dinamiklerine karşılık verebilecek sürekli gelişme ve yapılanma isteği karşısında, kurumsallaşmaya odaklanmak ve eksikliklere fırsat bırakmayan bir kalite düzeyine erişmek öncelikli stratejimizdir. Bu strateji, önümüzdeki kısa ve orta vadelerin başarı ölçütü olmalıdır. Çok yönlü diyaloglar kurabilmiş, bilimsel ve eğitsel performansı artmış, bina ve donanım alt yapısını tamamlamış ve modernize etmiş, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve insanlığın hizmetinde, kaliteli, ilerlemeye açık ve yenilikçi çizgisiyle büyüyen bir eğitim kurumuyuz.

Özel Yeditepe Anadolu  Lisesi, dershanecilik ve yayıncılıktan elde ettiği bilgi ve birikim ile öğrencilerinden velilerine, öğretmenlerinden çalışanlarına ve ülke genelindeki tüm şubeleriyle birlikte ayrılmaz bir bütündür. Yıllardır bir bütün olmanın verdiği güç, karşılıklı sevgi ve saygıdan kaynaklanan huzur ve güvenin eseri olan başarımız yine sizlerin desteği ile artarak devam edecektir. Bize göre başarının en temel ölçütü karşılıklı güvendir. Güven ise karşılığını bizde bulacaktır.

Adres: İnönü mah.celasun cad.n:21 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0216 573 24 88 - 0216 572 27 97 - 0530 930 21 91
Mail: info@yeditepeanadolulisesi.com
• İletişim Formu
• Bilgi Edinme Formu
• İnsan Kaynakları Formu